Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų

+8
helas1992
Miharuse
Sleepo
raskladushke
Kamikaze_kun
Shikutokachika
tutis
Creepy-chan
12 posters

Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Pranešimas [Puslapis 34]

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

tutis rašo:hm Milda gali buti zoologijos tramdytoja ad tai taip pandos ir meskuciai busit tada isaukleti jus ag

Parūpink man botagėlį ir antrankius (nepūkuotus ir nerūžavus) ir aš sutinku Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 63989

tutis

tutis
Narys
Narys

sry botageli turiu tik odini ir ant jo uzrasyta for bad boys and girls. o atrankius tik pukuotus turiu :S ruzavus ir juodus :S

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

tutis rašo:sry botageli turiu tik odini ir ant jo uzrasyta for bad boys and girls. o atrankius tik pukuotus turiu :S ruzavus ir juodus :S

Tutis pasikaustęs, bent vakarais turi ką veikt ag

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

primenu, nepradėkit spammint tik jus -.-'

https://hoshii.forumlt.com

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Velniava, jau buvau beveik užsivedus ao I am sooo sorry, my little lovely friend aj

tutis

tutis
Narys
Narys

kdl vakarais? :OO

tutis

tutis
Narys
Narys

oh shit sry sleepo ao

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

tutis rašo:kdl vakarais? :OO

O tai ką dieną su botagu ir antrankiais veikt ? O.O
Gerai, prisipažįstu, turbūt čia tik man vienai pošlos mintys vis ao

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Creepy-chan rašo:Velniava, jau buvau beveik užsivedus ao I am sooo sorry, my little lovely friend aj

Dėl to ir priminiau, nes jau matau, kad užsivedi -.-' Nieko tokio, my cute frend ^^
Tu, Renata ir Tautvydas didžiausi spammeriai xD

Tautve, gal tu man ta botaga geriau duok, kad aš jus pamuštravočiau xD

https://hoshii.forumlt.com

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Sleepo rašo:
Creepy-chan rašo:Velniava, jau buvau beveik užsivedus ao I am sooo sorry, my little lovely friend aj

Dėl to ir priminiau, nes jau matau, kad užsivedi -.-' Nieko tokio, my cute frend ^^
Tu, Renata ir Tautvydas didžiausi spammeriai xD

Tautve, gal tu man ta botaga geriau duok, kad aš jus pamuštravočiau xD

Norėčiau tokį gerą su tuo botagu gaut Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 63989 Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 63989 taukšt, taukš , tšš tššš Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 63989

tutis

tutis
Narys
Narys

atsiprasau, daugiau tap nedarysiu (gal) Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 26203

Kamikaze_kun

Kamikaze_kun
GFX
GFX

seip jei renkames tai renkames normalius isskirtinius o ne vienodus herojus

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

OMG!!! Koksai Elga mielas... Spamminu mat... ac Ot... ac Prisimeni mane tik šitaip... ac Oky, prisipažįstu, bet kad kai užsivedu, tai.. ae

Gal galit kas padėt sugalvot, kokia superheroja būt?.. Man niekaip nesigalvoja... Visą naktį taip ir pragulėjau... (ir jau trečią naktį iš eilės taip... _._) Ir nieko nesumąsčiau... Todėl šiandien per istoriją miegojau... Tikrąją to žodžio prasme... -_- Gal kas pasiūlymų?.. Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 63989

tutis

tutis
Narys
Narys

pirmas pasiulymas tai -ISIMIEGOK ! nes be miego smegenai negauna poilsio tdl nieko ir nesugalvoji ad antras dalykas hm gali buti kokia super duper hm nzn ak
pl sugalvosiu toj . gali buti robokope!!! reiks tik putu polistirolio sidabro spalvos Very Happy bet hm nzn ar kas gausis :o pt gali but kovotoja pries mokytojus ir apsirenkt taip kaip tik mokytojam nepatinktu ir pan Very Happy arba gali but super duper deze! tau reiks tik dezes ir ta deze isdekoruoti Very Happy

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Ačiū už patarimą... Bet kai nemiga kankina... (o, susirimavo... xD)

Kai paminėjai robokopę, bos neapsiverkiau iš juoko!.. xDDDD Pas mus šulėj tokia mokytoja yra, matematiką dėsto (deja, ir man... ac ), tai jinai grynas robotas!.. Ir jai dažnai error meta... Ir šiaip, mąstom, kada naujesnius windows'us įsidiegs, nes atsilieka jos programą... xDDD Tai vat, mes ją rokopu praminėm... xDDDDD

Ačiū už pasiūlymus!... Na, gal kaip nors sumąstysiu dar... Gal sujungsiu patarimus į vieną, kaip dažniausiai ir darau... Hmhm... Super duper dėžė... Jou, man... Tai išvis pasislėpsiu, per mikrafą bendrausiu per tą party, tipo, nematoma esu... Ir mažiau mąstyt reiks, ir šiaip... xDDD

O kokia apranga mokytojoms nepatinka?.. xDDDD Patylėsiu... xDDDDD

Gerai, nespaminu...

Dar kartą ačiū!.. ay

tutis

tutis
Narys
Narys

jau prispaminai ir ganetinai dauuug Very Happy mes turim mokytoja zombe! jinai vaiksto kaip zombis velka vos kojos ir daznai is jos smirda alkoholiu nu ir ji desto matoka :d is veido ji taip pat zomis Very Happy hm galvok tada :d jai nemiga kankina tai raminamuju gerk Very Happy

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Very Happy Tos mokyklos ir jų mokytojai... Very Happy Būsiu mokytojų tramdytoja!.. Joke... Very Happy Jei išgersiu raminamųjų, tai dar aktyvesne tapsiu... Mane vaistai atvirkščiai veikia... Keistenybė manoji... =_="

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Shikutokachika rašo:Very Happy Tos mokyklos ir jų mokytojai... Very Happy Būsiu mokytojų tramdytoja!.. Joke... Very Happy Jei išgersiu raminamųjų, tai dar aktyvesne tapsiu... Mane vaistai atvirkščiai veikia... Keistenybė manoji... =_="

Būk japanese schoolgirl, turiu tau nerealų kostiumą, tokį žiauriai žiauriai gerą, niekas negalės akių atitraukti....atžalyno uniformą Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 556172

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Creepy-chan rašo:
Shikutokachika rašo:Very Happy Tos mokyklos ir jų mokytojai... Very Happy Būsiu mokytojų tramdytoja!.. Joke... Very Happy Jei išgersiu raminamųjų, tai dar aktyvesne tapsiu... Mane vaistai atvirkščiai veikia... Keistenybė manoji... =_="

Būk japanese schoolgirl, turiu tau nerealų kostiumą, tokį žiauriai žiauriai gerą, niekas negalės akių atitraukti....atžalyno uniformą Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 556172

Emmmm... O.o Apseisiu... Man užtenka gimnazijos uniformos... Kurią privalau vilktis... Kiekvieną mielą darbo dienelę... Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 902860 Bet dėkui už pasiūlymą... Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 556172

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Bet juk toks nerealus sijonas, melynas, su languciais.... ak

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Creepy-chan rašo:Bet juk toks nerealus sijonas, melynas, su languciais.... ak

Gal aš paimčiau o.o

https://hoshii.forumlt.com

Kamikaze_kun

Kamikaze_kun
GFX
GFX

jei ji prikirpus koku 15 cm tada butu idomu Smile

kYon

kYon
Narys
Narys

Kamikaze_kun rašo:jei ji prikirpus koku 15 cm tada butu idomu Smile


Kamikaze palaikau Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 703965 golden idea Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 615681

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

būtent taip ir padarysiu Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų - Page 3 457924

kYon

kYon
Narys
Narys

yosh ay

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 34]

Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume