Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų

+8
helas1992
Miharuse
Sleepo
raskladushke
Kamikaze_kun
Shikutokachika
tutis
Creepy-chan
12 posters

Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Pranešimas [Puslapis 14]

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

būsiu super herojus meška ay tiksliau lokys af

tutis

tutis
Narys
Narys

yey!!! kokiu turesi galiu? aw

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Dusinsiu hug'ais , mokėsiu ausimis užsidengt veidą, kai ką nors ignorinsiu arba kai ant manęs stums, dar letenom gerai mušiu mėsą, o ypatingi žmonės galės ant manęs minkštai gulėt Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 556172

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Aš prie ypatingų?.. Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 63989 Jey!... Hug'ai!.. Hug hug hug hug hug! ap ap ap ap Tapsi mano mylimiausiu super herojumi... aw

tutis

tutis
Narys
Narys

ignorinsi sakai? ai as jau tai patyriau ao visai no fun buvo at musi mesa?! gal tada dar kepsniu iskepsi? nes as kepsnius dievinu ap

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Aš neignorinau, Tuti ao ten buvo nesusipratimas ao kepsniais kompensuosiu ao

tutis

tutis
Narys
Narys

O TAIP!!! kepsniai kepsniai kepsniai WYPYYYY !!! ap

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Bet man reikia sugalvot kaip tas ausis pasidaryt ao

tutis

tutis
Narys
Narys

medziaga+ vata+ virve kuria naudosi kaip uzrisima Very Happy o jai nori ant galvos ar ant ko nors kito tai visa tai ka sakiau tik nereikia virves. tada reikia tik kliju O.o aisku prigrusk vatos kad laikytusi tiesiai :O dar galima is putu polistirolio isipjaustyt bet jos vienkartines bus :O

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

tutis rašo:medziaga+ vata+ virve kuria naudosi kaip uzrisima :O o jai nori ant galvos ar ant ko nors kito tai visa tai ka sakiau tik nereikia virves. tada reikia tik kliju:O aisku prigrusk vatos kad laikytusi tiesiai :O dar galima is putu poisirolio isipjaustyt bet jos vienkartines bus :O

Aciu ! *suvelia plaukus ir pabega, tada kampe juokiasi * muohhahahahaha ag

tutis

tutis
Narys
Narys

prasom Very Happy as ir taip darau taigi nespesi man vien tik suvelti lauku pati irgi liksi pavelta :DD

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Uoj tavo pavelimas cia dar nieko palygint su mano ag You will see, I promise ag

tutis

tutis
Narys
Narys

mano velimo dar nematei tikro :DD gerai einu miegucio nes miego trukumas man totalus av taigi labanakt visiem kurie skaito (skaite) ta tema Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 404963

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Saldziu sapnu Tučiui Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 63989

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Labanaktis... Tai kur mes baigėme apie tas Kalėdas?.. Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 703965

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Renata tu grinčas ai

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

WTF?.. Kodėl čia taip?.. ai Ai, nu... ak Okė, tyliu... Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 48693 Aš vėl kampe... Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 48693 Na, mėgstu šitą veikėją, bet nesu... Grinčas... Tas mielas žalias, gauruotas padarėlis... Hmhm... Toks mielas... Nice... Mmm... Grinčas... Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 63989 ba

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

jis žalias, kodėl gi negerai būt grinču? ai jis turi dar tokį pusė velnio šunį ai

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Tai ne ne! Aš mėgstu grinčą... Bet vis nepagaunu, kodėl mane juom išvadinai... ai Čia yra kažkokia paslėpta prasmė ar kaip?.. ai

Kamikaze_kun

Kamikaze_kun
GFX
GFX

baigiu pasidaryt bokken'a(wooden katana) busiu mentas kamikadze ag

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Kamikaze_kun rašo:baigiu pasidaryt bokken'a(wooden katana) busiu mentas kamikadze ag

Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 63989

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Kamikaze_kun rašo:baigiu pasidaryt bokken'a(wooden katana) busiu mentas kamikadze ag

O jėga!!! aa Kokių galių turėsi? as

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Sukuriau temą, kad būtų patogiau apsitarti dėl kostiumų ir nesimaišytų su kita tema.

Pats tikriausiai busiu su Kuma galva, kad pas mane ant spintos netrunytų, ir tuo lievu kimono, ir dar kažką dadėsiu šiaip ai

https://hoshii.forumlt.com

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Sleepo rašo:Sukuriau temą, kad būtų patogiau apsitarti dėl kostiumų ir nesimaišytų su kita tema.

Pats tikriausiai busiu su Kuma galva, kad pas mane ant spintos netrunytų, ir tuo lievu kimono, ir dar kažką dadėsiu šiaip ai

Yay!!!! Vėl pamatysim Kuma-san aa kaip man patiko ta meškiuko galva aj jau per Now Japan norėjau pačiupinėt ^^

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Failinau aš per tą Now japan Herojų apsitarimas ir pagalba dėl kostiumų ir Įdėjų 48693 o su ta galva buvo žvėriškai karšta, beveik nieko nemačiau, sunku su ja per žmonių būrį prasibraut+ ji smirda lipalu O.O

Milda, tu nupiešk kaip maždaug tas ausis įsivaizduoji, gal kažką sugalvosiu, nes jei tu norėsi, kad jos lankstytusi, tai reikės, kad jos ir atgal atsilenktų automatiškai.

https://hoshii.forumlt.com

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 14]

Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume