Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8

+5
raskladushke
Yuki.
Shikutokachika
Creepy-chan
helas1992
9 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Noreciau suzinoti,kas 100% ateis? as

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Aš būsiu ai

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

I will!!! aj

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

me too. ap

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Aš turėčiu būt aa jei tėvai ko nors nesugalvos T~T poolas poolas poolas Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 63989 kaip noriu Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 423112

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Turėčiau ir aš atsibelsti. Omg, čia beveik visi priklausomi nuo pool'o O.O O man ryt užsakyt ar jau užsakė kas?

https://hoshii.forumlt.com

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Ateisiu nebent 6 val. Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 632

Mindaugas

Mindaugas
Narys
Narys

Jei bus galimybė tai turėčiau ateiti.

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Uzsakyk elga,jei nesunku as

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Man jau priklausomybė išsivystė nuo 2 kartų ak jau nuo sekmadienio galvoju, kaip ištrūkt pažaist poolo Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 632 ir tai tik nuo 6 penktadienį turbūt galėsiu Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 876689 damn it Penktadienio susirinkimas baro 32 ratai poole nuo 4 iki 8 48693

helas1992

helas1992
Admin
Admin

kas negales rasykit man i tlf as SUSITIKSIME prie centrines rimi pries 4 penktadieni as

tutis

tutis
Narys
Narys

o kiek zmoniu planuoja teiti ,nes jai bus daug aisku bu linksma bet kaikas nepalos poolo Very Happy ar tipo uzsakot jus nuo 4h iki 8h? O.o

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Užsakysiu nuo 16h iki 20h...

https://hoshii.forumlt.com

helas1992

helas1992
Admin
Admin

jo as

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Taigi, buvau kavinėje "32 ratai" dėl pool'o ir ten sakė taip: "Ateikite penktadieni iš ryto, nes dabar daug užsakymų.. Viešbutyje "Smilga" užsakiau pool'ą nuo 16h iki 20h ir pranešiau, kad jei vėluosime daugiau nei 15min. mūsų užsakymą atšauktų... Penktadieni, po pamokų, Helas nueis į 32 ratus ir paklaus dėl pool'o. Jei 32 ratai bus laisvi, žaisime ten, jei ne, tai žaisime Smilgoje...

https://hoshii.forumlt.com

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Protas mūsų tu. as

žiauriai noriu pool'o. aa

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Jei jie taip užimti, tai gal reiktų anksčiau?.. Galėčiau penktadienį iš ryto užeit ten ir paklaust... Vis tiek man gimnazija arti, tai nereiktų po to jaudintis, ar ne per vėlai užsakėm... O_o Aš tik siūlausi padėt... ao

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Na jei tau nesunku... ao

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume