Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kalėdos (all I wish for christmas is you~ xD)

+9
tutis
ChunKY
Pukkajey
Terminatorius
raskladushke
helas1992
Shikutokachika
Creepy-chan
Sleepo
13 posters

Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Pranešimas [Puslapis 110]

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

KALĖDOS


Taigi bus teminis vakaras su herojų kostiumais. Herojai gali būti arba jūsų pačių sugalvoti, arba jau egzistuojantys.


Renginys vyks gruodžio 19d. (šeštadieni)


Cituoju Helą:
Tai va laukiu daugiau jusu pasiūlymų ka galetume veikt per Kalėdų renginį,taipogi norėčiau gauti naujokų numerius,bei sužinoti ar jie dalyvaus.Beto norečiau isiaiškinti kada jums būtų patogiausia laikas,tai daryti,ta prasme diena ir laika.(af)



Paskutinį kartą redagavo Sleepo, Sk. 12 13, 2009 3:32 pm. Redaguota 8 kartus(ų)

https://hoshii.forumlt.com

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Teminis Vakaras ! av

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Darom tokias Kalėdas, kaip mylimieji japoniukai rengia... Nežinau, kaip ten viskas tiksliai, bet google - visagalė!! xDD

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Jei Japoniškos Kalėdos bus, tai gal Rūta mums padarys Kalėdišką kurisumasu kehki ? aj (Rūta? ao, juk padarytum? )

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Mano manymu,darysim dovanu keitimasi Smile inprovizacini vaidinima ir t.t.

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

ugh ugh... Gerai jau, padarysiu as Tik kas kokio norėtų? Nes Rūta ne viską moka ao

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

O dėl dovanų keitimosi tai visom keturiom už Kalėdos (all I wish for christmas is you~ xD) 63989 tik reikia susitart, kaip ten viskas vyktų Kalėdos (all I wish for christmas is you~ xD) 17998 (Helai tu vagi mano mintis, aš norėjau šitą siūlyt ak )

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

at Dovanų keitimąsi... at Su vaidinimu sutinku... Vaidint sutinku... Bet... Dovanų keitimasis... at Damn it... Damn damn damn...

Rūta, galėsiu padėt... as Tik... Receptą reiks iš kur nors ištraukt... Įsimylėjau tavo virtuvę... xDDDD

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Arba visi nusprendziam ka darysim arba paskiriam zmoges,kurie bus atsakingi uz pramogas,dekoracijas ir t.t. af

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

O kas negerai su dovanėlėm? ai Suprantu, kad šiuo metu visiem shortage of money, bet žmonės, būkim kūrybingi af juk dovana nebūtinai turi būt brangi, galų gale galima kad ir pačiam padaryt ao (nežinau, kaip jūs, bet aš pavyzdžiui visada labai vertinu rankų darbo dovanas aa )

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Dekoracijos, Aš už Dekoracijas ! aq

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Trauksim pries si renginy lapelius su vardais ir zinosim kam dovanot ;)kaip tik musu lygiai 16 as

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Ok... Aš prieš dovanas ne dėl to prieš, kad ten pinigų stygius ar panašiai... Man fantazijos stygius!!! xDD Galiu laisvai kažką sukurt, tik... Įkvėpimas ateina staigiai... O tam staigumui laiko reikia... Gal tuomet galim tuos lapelius išsitraukt kuo greičiau, kad... Spėčiau pagalvot... Na, gal ir kitiems reiktų pagalvot, taip?.. TAIP?! Help me, people!!! av

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Įkeltas balsavimes dėl pareigų. Prašome balsuoti.

https://hoshii.forumlt.com

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Ok lapeliai bus padaryti penktadieniuj Wink

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

cheers Dėkoju!!! bounce

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Balsavimas vyks iki Penktadienio,tai prasome paskubeti ir pranesti visiems Wink as

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Nemanau, kad visi 16 sutiks keistis dovanomis... Ne dėl to kad nenorėtų, bet kad niekada nesusirenka visi.

helas1992

helas1992
Admin
Admin

BUs reikalas susirinkt Wink as Atitaikysijm tokia diena,kad visi galetu Wink

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Gal kas ir išeis Kalėdos (all I wish for christmas is you~ xD) 556172

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Iseis,as pasistengsiu ay

Pukkajey

Pukkajey
Narys
Narys

umm... bus galima ir naujokams...? Kalėdos (all I wish for christmas is you~ xD) 63989

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

"Naujokai" ne kita rūšis - aišku galima ir pageidautina. :rendeer: Helas turėtų surašyti vardus ant lapelių traukimui, reikia jo paklausti, ar pridėjo naujai prisiregistravusius.

Pukkajey

Pukkajey
Narys
Narys

az ahhh...jippyyy! kaip fajnai...jei kokios help reikes,tai pasirengusi padeti...^^
hmm...jau bandau isivaizduoti, kaip ten bus...^^

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Laukiu nauju prisireginusiu vardu. af

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 110]

Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume