Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kitu Susitikimu Siulymai!

+6
Mindaugas
Shikutokachika
Creepy-chan
Yuki.
Sleepo
helas1992
10 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 5:01 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Laukiu pasiulymu del kitu susitikimu.Siulykit ir nubalsuosi ka daryt af

2Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 5:20 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Na, mes taip ir neturėjom normalios filmo ar anime peržiuros.. Taigi čia būtų vienas pasiūlymas.

https://hoshii.forumlt.com

3Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:05 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Yeah, būtų smagu.

4Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:07 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Aš pritariu ai Turiu keletą japoniškų filmų(keli horror ir mafija) jei ką ai

5Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:16 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

ok viena turim,o kas toliau? as

6Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:20 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Čia jau labai labai tolimą veiklą siūlau, bet galima bus kadanors susirinkti dėl kostiumų darymo (nes pvz. man tai tikrai reiktų pagalbos, pirmą kart darausi ir žinau, kad ne aš viena tokia čia ao )ir visiem kartu gal smagiau būtų. ao

7Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:25 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Čia tikriausiai ne artimu laiku, bet kažką tokio į bohemą-karnavalą galima pasidaryt.. Tipo senovės japonijos užeiga, toks kaip ir vaidinimas.. Na įsijausti į savo vaidmenis, į tuometinį gyvenimą.. Bandau paaiškint, bet nesiseka al

https://hoshii.forumlt.com

8Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:27 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Ei ei, puikiai suprantu, dang, gera idėja aj teminis vakaras būtų žiauriai galingas dalykas aj

9Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:28 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

viskas ok elga,tik reik sugalvot,ka kita sestadieny darom? as

10Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:34 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Gal tiesiog į kita šeštadieni įkišam filmų žiurėjima, o tas teminis vakaras gali į kalėdas gal net būti atkeltas ar kažkas tokio???

Taip pat, kas nori pradėti ruoštis cosplay tegul maždaug pagalvoja kokias medžiagas naudos ar ką.. *gets an idea!* Tuoj sukursiu cosplay topic'ą J-chat'e, ten galėsim vieni su kitais pasitart, duot įdėjų ir t.t. ap

https://hoshii.forumlt.com

11Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 7:38 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Kaip miela prieš šventes būtų tas teminis vakaras, aš kaip įsivaizduoju tai kaip tradicinę senovinę japonų arbatinę, tik kad tik oficiali dalis butų vaidinama (nešvankios geriau neįtraukti ag )

12Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 11 11, 2009 8:16 pm

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Priatriu Creepy-chan dėl arbatos ceremonijos... Būtų be galo miela!! aw Seniai tokios norėjau... Dar galėtume kada origami palankstyt... Arba susėst ir bendrą mangą padaryt apie mūsų klubą... XDDD Taptų kaip koks dienoraštis... ax Čia tik mano pasiūlymai... Gan kvailoki... Bet... Gal kam vat taip?.. Kitu Susitikimu Siulymai! 63989

13Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Kv. 11 12, 2009 8:25 pm

Mindaugas

Mindaugas
Narys
Narys

Sleepo rašo:Čia tikriausiai ne artimu laiku, bet kažką tokio į bohemą-karnavalą galima pasidaryt.. Tipo senovės japonijos užeiga, toks kaip ir vaidinimas.. Na įsijausti į savo vaidmenis, į tuometinį gyvenimą.. Bandau paaiškint, bet nesiseka al

Stolen. Wink

14Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Pir. 11 23, 2009 6:15 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Siūlau mūsų gerbiamai liaudžiai ateinantį šeštadienį sugalvoti kokią nors veiklą. O paskaitą atidėti neribotam laikui, nes taip kaskart atkelinėti nervina. Neaplenkė pandeminis gripas ir mano šeimos, labai atsiprašau. pig

15Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Sk. 01 24, 2010 9:29 pm

slimas

slimas
Forum troll
Forum troll

Mano pasiūlymas būtų, tiesiog rasti plotą, nusigert ir pan.. Nes kai būna žmogus girtas, jis dažniausiai šneka tai kas jam arčiau širdies ir pan, geriau žmogu pažįsti.. Ir šiaip smagu yra prie alaus butelaičio, ar ten baltos čierkutės šnekėt ir stuff..

16Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Sk. 01 24, 2010 9:39 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Aš visu 180% prieš. -.-' Duh, čia anime klubas o ne alkoholikų susibūrimas.

Ir kam tau toks avataras? o.O
Duh....

17Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Sk. 01 24, 2010 11:39 pm

Mindaugas

Mindaugas
Narys
Narys

slimas rašo:Mano pasiūlymas būtų, tiesiog rasti plotą, nusigert ir pan.. Nes kai būna žmogus girtas, jis dažniausiai šneka tai kas jam arčiau širdies ir pan, geriau žmogu pažįsti.. Ir šiaip smagu yra prie alaus butelaičio, ar ten baltos čierkutės šnekėt ir stuff..

It's so....... wrong... Ech, sakiau mažiau gerk, o tu neklausai ir šiaip vapšie lempą parašei, nesitikėjau iš tavęs šitaip. :/

18Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Antr. 01 26, 2010 1:36 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

norejau pasiulyti koki sestadieni susitikt ir eit pas mane xD

19Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Antr. 01 26, 2010 1:38 pm

slimas

slimas
Forum troll
Forum troll

Galim!! Alaus pasiimam ir einam... ag

20Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Tr. 01 27, 2010 4:06 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Kalnų troli, baik troll'int. -.-'

21Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Št. 01 30, 2010 9:57 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

slimas rašo:Galim!! Alaus pasiimam ir einam... ag

pas mane negerema ac

22Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Sk. 02 21, 2010 8:41 pm

Magikarp

Magikarp
Narys
Narys

forumas mirsta? ar ir pats klubas? vyksta kokia tai veikla cia pas jus ar nelabai pastaruoju metu?

23Kitu Susitikimu Siulymai! Empty Re: Kitu Susitikimu Siulymai! Pir. 02 22, 2010 3:39 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Pastaruoju metu nelabai O.o

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume