Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Saikano (anime)

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Saikano (anime) Empty Saikano (anime) Pir. 11 09, 2009 5:33 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys


Saikano

Saikano (anime) Picture

Trukmė: 13 TV serijų (13x25min.)
Žanras: Drama, Romance, School, Sci-Fi
Transliacija: Jul 2, 2002 to Sep 24, 2002
Studija: Gonzo, Touhouku Shinsha, Dogakobo, Toei Video Co., Ltd, Toshiba EMI
Rating: R - 17 (violence & profanity)

Chise ir Shuji yra gana įprastinė paauglių porelė. Iki.. Iki to laiko, kuomet Chise yra paverčiama galingu ginklu ir prasideda karas. Mat Chise turi ginti Japoniją. Dabar tai jau jos pareiga. Ir Chise su Shuji turi atsisakyti visų paaugliškų linksmybių. Anime pilnas dramų, skausmo ir ašarų.

Aprašiau trumpai. Nenorėjau prispoilinti. Manau, kad tai vienas iš tų nedaugelio romence anime kurie man patiko. Kodėl? Kas mane taip įtraukė? Nežinau. PIešimas kartais rimtai man nepatiko. Ypač Shuji.. Bet priprasti įmanoma. Visgi mano akims žiūrint Chisė buvo kawaii. Šiame anime nėra te jokių pasiseilėjimų. Viskas pateikiama gana rimtai. Aišku užkniso kaikuriose vietose Chise ir Shuji elgesys. Te tos visos: Ooo.. Nebegaliu būt su tavimi.. Likime tik klasiokais. Na kiek per daug gadino vaizda. Bet drama gavosi visviena nebloga. Neblogai atspindėti paauglių jausmai. Pabaga taip pat verta dėmesio. Muzika neįsiminė. Vertinu 9,5/10. Už Chise, jos sparnus, sniegą ir pabaigą.

Saikano (anime) Saikano1Saikano (anime) Saikano2Saikano (anime) Saikano3
Saikano (anime) Saikano4Saikano (anime) Saikano5Saikano (anime) Saikano6

Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume