Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kito sestadienio meetas ir jo veikla.

+4
Sleepo
Yuki.
Creepy-chan
helas1992
8 posters

Pereiti prie : Previous  1, 2

Go down  Pranešimas [Puslapis 22]

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Aš galiu apie Japoniją pasakoti be lapų iš interneto, bet tai bus mišinys su mano nuomone. O Helas gali papasakoti apie anime, nes tikiu žino laaaabai daug ir be interneto.

Labai padėtų, jei žmonės klaustų. Skaidrės irgi gerai, bet basic informacija mane pykina. Šimtą kartų visur girdėta.

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Kaip jau rašiau ištrintame post'e : Manau, kad dėl savaitgalių veiklos reikėtų balsuoti ir siūlyti įvairius variantus, taip pat žmoniės galėtų siūlytis ir prisidėti prie organizavimo...

https://hoshii.forumlt.com

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Visiškai sutinku su Sleepo af

29Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Sk. 11 08, 2009 10:26 pm

Shikutokachika

Shikutokachika
Narys
Narys

Who who? What what? ai Kitą šeštadienį?.. Ok... Balsavimas, kaip vest?.. Irgi tinka... Tik be pykčių... av Viską ramiai aptariam... (apsimetu, kad moku raminti žmones... Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 7643 ) Tai, kiek supratau, galėsim ir su sava informacija įsitept, jei norėsim ir jei tik turėsim?..

30Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pir. 11 09, 2009 5:38 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Omoshiroi... Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 547810
Aš tieeeek galėsiu klausinėti.
(aš galėsiu pasisakyti apie te esančius barus ir prostitutes. XD)

31Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pir. 11 09, 2009 8:15 pm

tutis

tutis
Narys
Narys

uu juodieji japonijos uzkulisiai i like it Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 26203

32Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pir. 11 09, 2009 8:17 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Apie Barus turėsiu daaaaug klausimų aj

33Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pen. 11 13, 2009 2:55 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Egh.... Helas serga, patalpų neturim, tad šeštadienio meet'o nebus at

https://hoshii.forumlt.com

34Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pen. 11 13, 2009 4:17 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Iš tikrųjų reikia rimtai susimąstyt dėl patalpų, nes susiduriam vis su ta pačia problema.
Šiuo metu ateina į galvą tik tai, jog kas nors galėtų priimt į savo namus, jei nuosavame gyvena ar daug vietos turi ir jei mes netrukdytume. Būtų labai didelė auka mūsų klubui.
Turbūt apie kažkokių patalpų nuoma ir svajot neapsimoka - nerealu.

35Kito sestadienio meetas ir jo veikla. - Page 2 Empty Re: Kito sestadienio meetas ir jo veikla. Pen. 11 13, 2009 10:03 pm

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Taip, patalpų problema tikrai opi mūsų klubui ao bet kitavertus, jei rinktumėmės pas kažką namie ir vėl būtų tas pats, kas dabar - jei tas žmogus negali dalyvaut, meetas nuplaukia av

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 22]

Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume