Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Dėl patalpų

+5
Kazuma
ChunKY
Creepy-chan
Terminatorius
Sleepo
9 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Dėl patalpų Empty Dėl patalpų Sk. 10 18, 2009 12:21 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Kolkas mūsų štabas yra Helo tėvuko darbe, tai nėra labai gera vieta, (man asmeniškai kažkaip nelabai mandagu, bet it's the only option now >,< )jei Helas negali dalyvauti meet'e, meet'o nebus, nes tik jis vienas turi teise į tas patalpas ( he is The Key Master )... Reikia rasti tokias patalpos, kurios būtų prieinamos ne tik vienam žmogui, arba reika emergency patalpų, kuriose vyktų meet'ai, kai Helas negalės dalyvauti. Tad prašau visų apklausinėti dėl galimų patalpų, kad ir garažo (mano nuomone tai būtų geriausias variantas).

https://hoshii.forumlt.com

2Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Kv. 11 05, 2009 8:36 am

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Taigi, noriu atnaujinti šia temą ir, kadangi narių gretos didėja, dar kartą paklausti dėl patalpų...

https://hoshii.forumlt.com

3Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 1:58 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Šiuo metu intensyviai galvoju apie tai - gal kas šaus į galvą.

4Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:02 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Galima ir namie, bet pas mane vietos mažoka, plius dar ir remontas šioks toks ai ir monstras (mama) į akis mėgsta lyst ak

5Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:12 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Gyvenu nuosavam name, bet kas iš to, kad mama nė pro kur 6 žmonių neleistų, o ką jau kalbėt apie 16 O.O

https://hoshii.forumlt.com

6Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:14 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Sakyk: "Mama, myli mane?", "Galiu atsivesti 16 draugų aw ?"

7Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:15 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

siela rašo:Sakyk: "Mama, myli mane?", "Galiu atsivesti 16 draugų aw ?"

Nieko nesakius iškart su šlepete vožtų -.-' Jau išbandyta -.-'

https://hoshii.forumlt.com

8Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:18 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Man ne dėl to, kad neleistų 16 žmonių atsivesti, bet monstras kaip lapas prilipęs sėdėtų su mumis visais įsitraukęs į veiklą, tai knisa ak

9Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:24 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Sleepo muša su tapke!?

Creepy-chan, būtų įdomu pabendrauti su tavo monstru albino

10Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:25 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Ir ji tave sutraumuotų savo šnekomis ak

11Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:31 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

@Siela: Yup, bet nestipriai, draugiškai taip >.<' . Kartą nuo mamos net iš kiaulienos faršo į akį gavau -.-'

@Creepy-chan: Aš irgi norėčiau pabendraut su tavo mama. Taip pat norėčiau pamatyt kodėl tu ją čia taip monstru vadini o.O

Jei kada pas mane nebus tėvų, tai galima pas mane bus padaryt meetą. Mama nenori įsileisti kažkokių tai nepažįstamų žmonių -.-' Pasitiki tik Helu, Tautvydu ir kažkiek tai Mindaugu (no offence). Vasara ar pavasari pas mane pavėsynėje būtų galima kažką tai suorganizuoti, bet vėl kaip gi dėl tos vietos -.-'

https://hoshii.forumlt.com

12Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:37 pm

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

Manau pamatysit kada tą monstrą -.- man jūsų gaila -.-

13Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 2:39 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Creepy-chan, manęs jau niekas nebesutraumuos albino

Draugiškai? lol! Sleepo tubūt juokauja.

Vasarą dėl vietos bus mažiau problemų, manau, nes galėsime ir lauke pavakaroti. Aišku kažkokie renginiai turėtų vykti patalpose.

14Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 3:04 pm

ChunKY

ChunKY
Narys
Narys

Šiaip vasarą (jei dar čia būsiu) siūlau savo sodą Smile Nei tėvai trukdys, nei ką. gamta, laužiukas, alus ir anime az

15Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Tr. 11 18, 2009 3:22 pm

Kazuma

Kazuma
Narys
Narys

ChunKY rašo:Šiaip vasarą (jei dar čia būsiu) siūlau savo sodą Smile Nei tėvai trukdys, nei ką. gamta, laužiukas, alus ir anime az
Šiaip gal ir gerai, bet vasara toli labai.. Mums reikia artimesniu metu patalpų šiokių tokių...

16Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Pir. 01 11, 2010 9:22 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Hm... Aš galbūt turiu pasiūlymą. Gal jis ir nėra geriausias, tačiau jokių kitokių kaip ir nėra.
Tai va. Mano mamos draugė mano laiptinėj turi tuščią butą. Jo nenaudoja, jis tikrai nlb geros kokybės, tačiau jei man pavyktų įkalbėt mamą pasikalbėt su ta savo drauge galbūt pavyktų išsinuomot tą butą nebrangiai savaitgaliams? Tai keturių kambarių butas.. Antram aukšte. Tik visa bėda tame, kad nebūtų ten galima griaut namų ir šiaaaaip. Nes tokiu atveju nebesutiks niekas mums tokios malonės suteikt. O gautume tą butą tikrai manyčiau pigiai. Ir tik savaitgaliams. Beja ten nieko nėra dūžtančio, spėju dabar tas butas kaip po karo atrodo, nes neperseniausiai tokia mulkių šeiynėlė išsikraustė.xD
Bet kuo toliau rašau tuo man šita mintis turi daugiau minusų... Išdėsčiau pasiūlymą.

17Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Pir. 01 11, 2010 9:28 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Tačiau viskas priklauso nuo to kam jums reikalingos patalpos... Jei klubo reikalams, susibėgt kai kitaip šalta ir šiaip kad užuovėja būtų tai viskas okė. Tačiau jei jos jums bus reikalingos ten pvz nusigėrimams naktimis, balevojimas ir t.t. ir pan. tai tuomet tikrai nk neišeis.

18Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Pir. 01 11, 2010 9:28 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Gali pabandyt,vistiek nieko prarast neturim.

19Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Pir. 01 11, 2010 9:30 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

As tau pritariu Yuki,patalpos tik klubo veiklai ir meetam,bet jokiems sudo malimam ir balevojimam.

20Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Pir. 01 11, 2010 9:32 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Aš dar negaliu nieko prižadėti dėl būtent šio reikalo.
Tačiau 80% turėtų viskas gautis. Aišku tai visgi kainuotų.

21Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Sk. 02 21, 2010 8:44 pm

Magikarp

Magikarp
Narys
Narys

Taigi kaip ten del to akvariumo o.O?

22Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Sk. 03 14, 2010 7:54 pm

Sleepo

Sleepo
Admin
Admin

Kaip ten dėl tų patalpų? Ir ar išvis mums jom reikalingos, nes jau pavasaris (na, sniegas už lango sako ką kitą) ir greit vasara, o atšilus orams tos patalpos kaip ir nelabai reikalingos pasidaro?

https://hoshii.forumlt.com

23Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Sk. 03 14, 2010 8:32 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

NA manau, kad patalpų tikrai nereikia. TIk bereikalingos išlaidos būtų.

Ir šiaip regis te atsikraustys kažkoks diedukas.

24Dėl patalpų Empty Re: Dėl patalpų Antr. 03 16, 2010 5:38 pm

raskladushke

raskladushke
Narys
Narys

Uuhm, manau, kad mum tikrai nėra būtina turėt savo patalpas, už kurias turėsim mokėt pinigus. Dabar vaikščiojom po kai kurių namus ir nebuvo taip jau blogai. Pavyzdžiui, mano tėvai neprieštarauja, kad pas mane renkamės afro Juolab, kaip Sleepo sakė, dabar artėja šiltos dienos, galim ir lauke būt, nebūtinai kažkur patalpose What a Face + bet kada galim pas mane eit alien

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume