Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Japonų kalbos kursai pradedantiesiems

3 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Empty Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Tr. 02 10, 2010 7:27 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

» Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų centras (UKC), Azijos studijų centras (ASC) bei Hashi klubas organizuoja japonų kalbos kursus pradedantiesiems – šeštadieninę japonų kalbos mokyklą. Skirta tiems, kurie nori išmokti japonų kalbos pagrindų.

» Baigę kursus turetumete mokėti rašyti/skaityti hiragana, katakana (abėcėles), keleta kanji (hieroglifų), tureti gramatikos pagrindų, suprasti/parašyti/pasakyti paprastus sakinius, mokėti reikalingiausius žodžius bei bendrauti japoniškai reikalingiausiomis temomis. Šiuo metu yra sudarinėjama grupė, todėl registruokitės jau dabar!







Detalesnė informacija:

* Pamokos šeštadieniais
* 3 pamokos per diena (3×45min + pertraukos)
* Viso 17 šeštadienių (51 ak. val. t.y. apie 4 men.)
* Grupėje ne daugia 6 asmenų.
* Baigus kursus išduodamas VDU sertifikatas.
* Paskaitos vyks VDU Azijos Studijų centre.
* Kaina 650 Lt

Šiuo metu yra sudarinėjama grupė, todėl registruokitės jau dabar!

Laiško tema: Japonų kalbos mokykla.Registracija čia.http://hashi.vdu.lt/?page_id=8

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Labiau apsimoketu paciam savarankiskai ismokt -.-' ir taip brangiai... jau apsidziaugiau jog galesiu lankyt -.-'

3Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Empty Re: Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Pen. 02 12, 2010 10:31 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Aš irgi džiaugiaus iki posto pabaigos. xD Mane sis galėtų nuvežti. Jai kaiptik paskaitos šeštadieniais. xD

Duh... Bet pamačius kainą praėjo noras. xD

4Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Empty Re: Japonų kalbos kursai pradedantiesiems Pen. 02 12, 2010 10:52 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Yuki. rašo:Aš irgi džiaugiaus iki posto pabaigos. xD Mane sis galėtų nuvežti. Jai kaiptik paskaitos šeštadieniais. xD

Duh... Bet pamačius kainą praėjo noras. xD

Man tas pats.mane tai nuveztu armio mama arba arunas gal...

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume