Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Moksleivių mainų programa: Japonija

+7
Mindaugas
slimas
Yuki.
Terminatorius
Ciel.[Sebastian]
Creepy-chan
helas1992
11 posters

Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Pranešimas [Puslapis 24]

26Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Št. 02 06, 2010 10:43 am

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Siela, Na taip. Aš minėjau, kad pas juos rasta tikria nemažai transkripcijų iš anglų kalbos. O.o
Beveik kas antras jų žodis turi ir antrą vertimą. Tai yra pasiskolintų žodžių tranksripcijos iš anglų kalbos. Tai irgi mane išties stebina. Nes lietuviai taip nesiskolina žodžių iš kitų kalbų. O.o

Ciel, lietuviai nėra padlaižiai. Tiesiog šiais laikais anglų kalba yra kaip ir tarptautinė kalba. Ir tiap yra visur. Tik mane nervina, kad net lietuvoje įkurtos įmonės(nekalbu apie atkeliavusias iš svetur, kaip koks magdonaldas. Tai jau prekinis ženklas, kalbu apie tas, kurių kilmės šalis grynai Lietuva) jau imtos vadinti angliškais pavadinimais. -.-'

27Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Št. 02 06, 2010 12:16 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Yuki. rašo: Ciel, lietuviai nėra padlaižiai. Tiesiog šiais laikais anglų kalba yra kaip ir tarptautinė kalba. Ir tiap yra visur. Tik mane nervina, kad net lietuvoje įkurtos įmonės(nekalbu apie atkeliavusias iš svetur, kaip koks magdonaldas. Tai jau prekinis ženklas, kalbu apie tas, kurių kilmės šalis grynai Lietuva) jau imtos vadinti angliškais pavadinimais. -.-'

Tame ir esme -.-'

28Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Št. 02 06, 2010 2:47 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Myliu Lietuvą Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 659991

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Aš meilės Lietuvai nejaučiu. Many nėra įskiepyto jokio tautiškumo. Praktiniu požiūriu Lietuvoj gana lievos gyvenimo sąlygos. Sakysite: aišku, gerai ten, kur mūsų nėra. Tačiau lietuvos ekonominė padėtis tikrai nekokia. Pati rinkčiausi gyventi ten kur geriau. Nesakau, kad man čia blogai. Tačiau prieraišumo nejaučiu.

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

As tokios pat nuomones kaip Yuki ;D

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Niekur nėra tik gerai. Gaila, kad nemylit. Iš tiesų tai niekas jos nemyli Very Happy Ir apmaudu, kad purvais drabstosi nors patys lietuviai yra - šito aš niekada nesuprasiu.

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Kur mums bus gerai priklauso tik nuo mūsų pačių įsitikinimo.
Drabstau purvais ne piliečius. O pačią valstybę. Ir jos valdžią. Taip- valdžioje visada visi būna daugiau ar mažiau pinigų ištroškę savanaudžiai, taip pat ir kitose šalyse. Bet aš rinkčiausi gyventi kur parankiau. Kur ekonominė padėtis geresnė ir neatiminėjami pinigai iš motinų ir bobučių.

Bet tikrai nesirinkčiau Anglijos. Ji man per daug atvira šalis ir kelia daug abejotinų jausmų

33Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 3:11 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Kad ir gyvensi ekonomiškai geriau, būsi gaijin ir tiek cheers

34Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 3:32 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Nebūtina laikyti savęs kokios nors tautos piliete ir būti prie tos tautos prisirišus. ;D aš nesu prisirišus prie lietuvos. Tautiškumo nesureikšminu.

35Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 3:36 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Tautiškumas gerai, tauta būna vieninga. Šiaip ir aš Lietuvoje likt nenoriu dėl tų pačių ar panašių priežasčių, bet pasiginčykim pasiginčykim Very Happy

36Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 5:37 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Tuomet nėra prasmės ginčytis. ;D neeįdomuį rodinėt savo nuomonę, kai kitas pašnekovas lygiai tokios pačios.

Hm.. Lietuva, tavo manymu, labai vieninga tauta? ;D

37Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 6:14 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Nevieninga, todėl ir reikia stengtis mylėti Lietuvą, jos žmones. Nežinau, kur reiktų ieškoti priežasties, kodėl dabar tokie esam. Bet aš visų pirma reikalauju iš savęs, tik po to iš kitų. Kokia esu dabar - negaliu nieko iš kitų reikalauti bounce

38Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 6:40 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Floodinat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

39Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 7:04 pm

Yuki.

Yuki.
Narys
Narys

Helai, viskas čia okė. ;D

Siela, aš nemanau, kad tai yra būtinybė. Aš gyvenu ir be vieningos tautos ir be meilės šaliai. Ir net nesijaučiu dėl to blogai.

40Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 7:08 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Tuo mūsų nacija ir nepilnavertė - labai apmaudu.

41Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 7:10 pm

helas1992

helas1992
Admin
Admin

Rasykit i spamma,nes ne i tema rasot.

42Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 7:13 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Nesirūstink, pone Helai Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 90143

43Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 10:16 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Mane tai uzknisa kai valdzia mazina atlyginimus ir pns zmonem o patys sau ne ac

44Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Pir. 02 08, 2010 10:36 pm

slimas

slimas
Forum troll
Forum troll

Mane tai užknisa, kai pašikus šūdas plūduriuoja paviršiuje... af

45Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Antr. 02 09, 2010 8:39 am

Creepy-chan

Creepy-chan
Narys
Narys

kokiom metaforom Slimas šaudo xDDDD

46Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Antr. 02 09, 2010 12:58 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Tai jau jo.tik jis jas ir supranta xD

47Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Antr. 02 09, 2010 4:28 pm

Mindaugas

Mindaugas
Narys
Narys

Man tai smagu Lietuvoj. Very Happy Britanija nors ir ekonomiškai stipresnė kelia man blogesnius jausmus, visų pirma ten negražios mergos, viskas tuo ir pasakyta. Very Happy

48Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Antr. 02 09, 2010 9:31 pm

Ciel.[Sebastian]

Ciel.[Sebastian]
Narys
Narys

Kam tos panos? -.-'

slimas

slimas
Forum troll
Forum troll

Kad pist ką būtų, per tuos 5metus kumštukas pradeda atsibost... ad

50Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 Empty Re: Moksleivių mainų programa: Japonija Tr. 02 10, 2010 10:20 pm

Terminatorius

Terminatorius
Admin
Admin

Gali ir bernam įvažiuot - ne problema Moksleivių mainų programa: Japonija - Page 2 22900

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 24]

Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume